Kalendarium wydarzeń w Sanktuarium
Warsztaty: W rytmie Serca

Warsztaty: W rytmie Serca

25 listopada 2018, niedziela

W dniach 23-25 listopada odbyły się pierwsze z warsztatów, wchodzących w skład cyklu, który nazwaliśmy „W rytmie Serca”. Ta nowa inicjatywa Chrystusowców ze szczecińskiego Sanktuarium Serca Jezusowego oraz działającego przy parafii Duszpasterstwa Akademickiego cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dwie tury warsztatów: jesienna (przeprowadzona w miniony weekend) i wiosenna  mają za zadanie przygotować nas do czerwcowego koncertu wielbienia w Parku Andersa.

Warsztaty poprowadzili znani śpiewacy i kompozytorzy, związani z muzyką kościelną: Leopold Twardowski i Paweł Bębenek. Dla uczestników był to czas swoistych rekolekcji, ponieważ -  obok ćwiczeń praktycznych i warsztatowych, znaczną część stanowiły:  wspólna modlitwa, świadectwa  i konferencje, głoszone przez ks. Marcina Sęka -duszpasterza akademickiego. Warsztaty zakończyły się  wspólnym wielbieniem Boga i Mszą Świętą akademicką, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Już teraz gorąco zapraszamy do współtworzenia tego dzieła i zapisów na warsztaty wiosenne. Szczegóły na stronie www.wrytmie.chrystusowcy.pl

Ks. Michał Kłos SChr

« wróć do listy wszystkich wydarzeń