Księga Gości

Wpisy dodane przez odwiedzających stronę (łącznie 72):

 1. 72

  sylwester woroniecki napisał(a) 19 marca 2018:

  40 lat mieszkałem na terenie parafii. Dzieci wychowałem przy tym kosciele. Dzieci się rozjechały,ja się przeprowadziłem. Z przyjemnością wracam z modlitwą do mojego dawnego kościoła i parafii.

 2. 71

  Wioleta Pietrzak napisał(a) 14 lutego 2018:

  Dziękuję za możliwość uczestniczenia w codziennej Drodze Krzyżowej.

 3. 70

  Sylwia Kowalska napisał(a) 11 lutego 2018:

  Pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo proszę o modlitwę do Najświętszego Serca Pana Jezusa o moją szczęśliwą podróż z Gdyni do Szczecina oraz o dar pięknej, czystej, niewinnej i wzajemnej miłości duchowej dla Judyty, Doroty, Jakuba, Jakuba, Dawida, Adriana, Mariusza, Agaty, Andrzeja, Ewy i Joanny. Pragnę uczynić sobie jednoosobową pielgrzymkę by nawiedzić Sanktuarium NSPJ w Szczecinie. Bóg zapłać - Sylwia z Gdyni

 4. 69

  ALEKSANDRA KRUPA napisał(a) 6 stycznia 2018:

  piękna strona -pomocna bardzo.DZIĘKUJĘ

 5. 68

  ml napisał(a) 28 listopada 2017:

  To Serce na zawsze stało się bliskie mojemu. Jestem wdzięczny za te lata spędzone własnie tam.

 6. 67

  lenameble napisał(a) 9 października 2017:

  Bardzo fajne miejsce. Chętnie je odwiedzam. Polecam :) 

 7. 66

  ewa bujak napisał(a) 19 sierpnia 2017:

  modlitwa o zdrowie grzegorza

 8. 65

  Elżbieta Janiszewska napisał(a) 1 sierpnia 2017:

  Witam!Mieszkam w Kielcach,ale urodziłam się i wychowałam w Szczecinie.Ochrzczona zostąłam w kościele Serca Jezusowego dni.12.10.1952r Pozdrawiam!

 9. 64

  Iwona Grabiec napisał(a) 29 lipca 2017:

  Słuchając Rekolekcji prowadzonych pzez ks. Andrzeja Trojanowskiego bardzo wiele zrozumiałam . Rozświetliły mi one całe moje życie !!! Uważam że jest to bardzo mądry ksiądz z dużą wiedzą i przekazem !!! Życzę Wielu Błogosławieństw i Łask Bożych !!!

 10. 63

  Jerzy Wichrowski napisał(a) 4 marca 2017:

  „O odpuszczenie klątwy” Boże mój – Jezu Chryste Masz przed sobą artystę Stworzyłeś mnie człowiekiem Epokę przerosłem wiekiem Tyś mnie ukształtował Żebym Ciebie miłował Tyś wybrał mnie Na bezdroża swe Dałeś mi talentów wiele Służę w Twoim Kościele Powołałeś mnie na swego kapłana Lecz droga ma została przerwana I brutalnie przez esbeków zdeptana Staję przed Tobą nie obojętny Jak zwykle jestem przejęty Nie godziłem się z upokarzaniem Twoim Ale Ty pogodziłeś się z losem Swoim Dlatego szanuję każdy gest Twój Przyjmując go za kierunek mój Do otrzymanych talentów powrócę Oczy me do Ciebie Jezu zwrócę Myśl ma poszybowała na krzyż Usłyszałem Twój Głos, Jurek pisz Dziś nie pióro do ręki biorę Lecz przed komputerem stoję W klawiaturę Jezu Chryste uderzam Z Twa męką się właśnie zmierzam Ówcześnie byleś przez Rzymian biczowany Dziś przez upadłych aktorów zbeszczeszczany Pamiętny Twych prostych słów Poślę do nich światłych posłów Żeby im przypomnieli By ich diabli nie wzięli Klątwę szatańską odegrali O klątwę na siebie zawołali Słowem i gestem Ciebie obrażali Od słowa i gestu będą umierali A ciało ich w piekle do cna się wypali Lecz gdy o pomoc będą wołali krzykiem Rzucę się z odsieczą gdyż jestem lirykiem Zawołam oddział aniołów stróży Nie musi on być liczny i duży Pójdziemy ratować ich zbłąkane ale ludzkie dusze By nie cierpieli ponad Twoje, Jezu Chryste, katusze Błagam Cię Boże padając na kolana I twarz moja rzewnymi łzami jest zalana Odpuść im te niegodne czyny Pomimo że nie są bez ich winy Daj im czas do opamiętania i naprawy Przecież kiedyś każdy z nich był prawy Jezu tak wielu z otchłani wybawiłeś A i mnie z grona wielu wyłoniłeś Proszę daj im czas na opamiętanie Bo ukrzyżowanie poniosłeś za nie. Szczecin dnia 03 marca 2017 r. godz. 22.11