Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019, niedziela

1. Na nabożeństwo Drogi światła zapraszamy w niedziele Okresu Wielkanocnego o godz. 17.00, a na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 11.30 i 18.00. Nabożeństwa majowe dla dzieci odprawiamy w środy i piątki o godz. 17.30.

2. Bractwo św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem we wtorek o godz. 18.30.

3. Wciąż czekamy na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w spotkaniach młodych na Lednicy i na Górze Tabor. W zakrystii oraz biurze są przygotowane formularze zgłoszeniowe.

4. W RYTMIE SERCA – to warsztaty muzycznego wielbienia, które mają na celu przygotować chór i orkiestrę na koncert ewangelizacyjny dla mieszkańców Szczecina, który odbędzie się w Parku Andersa podczas VIII Festynu Rodzinnego, 2 czerwca o godz. 18.00.

5. W najbliższy wtorek w poznańskiej katedrze odbędzie się uroczystość święceń w Towarzystwie Chrystusowym. Święcenia diakonatu przyjmie dwóch kleryków, a czterech diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Jest wśród nich szczecinianin – dk. Michał Armatys SChr. Prosimy o modlitwę w intencji nowych diakonów i kapłanów. W kruchcie zostały wyłożone broszury informujące o święceniach i o Maszach św., które w zamówionych intencjach odprawią nowowyświęceni kapłani.

6. Mszę św. prymicyjną ks. Michał Armatys SChr odprawi w naszym Sanktuarium w sobotę, 25 maja o godz. 12.00. Prymicje to święto dla całej wspólnoty parafialnej. Dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w sobotniej uroczystości, aby początki kapłaństwa naszego Neoprezbitera otoczyć gorącą modlitwą.

7. W następną niedzielę, 26 maja, na Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i rodzeństwa.