Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela w ciągu roku

5 lutego 2023, niedziela

Trwa Wizytacja Kanoniczna naszej Parafii. Taka wizytacja odbywa się co pięć lat. Gościmy dzisiaj Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, który jak Dobry Pasterz przygląda się stanowi duchowemu i materialnemu Parafii, głosi Słowo Boże i modli się, aby utwierdzić naszą wiarę.

Katolickie Szkoły w Szczecinie są prowadzone przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Ponieważ zbliża się czas rekrutacji do szkół i przedszkoli, zapraszamy Rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną Katolickich Szkół w Szczecinie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych placówek i w mediach społecznościowych.

 

W sobotę, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. ku czci NMP z Lourdes, która zostanie odprawiona o godz. 12.00. Podczas Mszy św. będziemy udzielali sakramentu chorych. Przypominamy, że aby przyjąć sakrament chorych należy być w stanie łaski uświęcającej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają renowację Sanktuarium. Aktualnie trwa dalsze czyszczenie i malowanie balustrady. Rozpoczął się również montaż organów. Taca za tydzień przeznaczona będzie na dzieło renowacji Sanktuarium.

 

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.