Zapowiedzi wydarzeń w Sanktuarium
RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA

RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA

31 października 2020, sobota

Mijają właśnie 3 lata od kiedy 7 października 2017 roku miliony ludzi w Polsce i na świecie modliło się wspólnie podczas wydarzenia Różaniec Do Granic. Modlitwa, która początkowo miała odbyć się jedynie wzdłuż granicy Polski, rozlała się na cały świat. W tym roku wydarzenie będzie miało swoją kontynuację - Różaniec Do Granic Nieba, który odbędzie się w dniach 1-8 listopada 2020 r. w całej Polsce.

 

Różaniec Do Granic będzie inny, niż ten sprzed 3 lat. Po pierwsze pragniemy dotrzeć do granic Nieba, a nie tylko do granic naszego kraju. Po drugie druga edycja trwa aż 8 dni. I wreszcie, tym razem wydarzenie składa się dwóch różnych elementów - dla parafii i dla rodzin.

 

Pragniemy modlić się o pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie wszelkich ran związanych z utratą dziecka nienarodzonego. Jednym z celów tej modlitwy jest przyjęcie dzieci nienarodzonych do  naszych rodzin. - Owocem takiej modlitwy Polaków może być wzmocnienie nadziei i wiary oraz przyjęcie pokoju Bożego - mówi Agnieszka Kminikowska, przedstawiciel organizatorów akcji modlitewnej.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia jednoczy wiele środowisk katolickich, wspólnot, instytucji i mediów. Różaniec Do Granic Nieba będzie więc owocem działania całego Kościoła w miłości i jedności.

 

- Od trzech lat regularnie otrzymujemy prośby o kontynuację Różańca Do Granic - mówi Maciej Bodasiński, jeden z organizatorów tego wydarzenia modlitewnego. - Szczególnie w obecnym roku, który bardzo mocno nas wszystkich przytłoczył, chcemy wyjść z inicjatywą modlitwy zarówno wspólnotowej, jak i indywidualnej. Myślę, że szczególnie teraz takiej właśnie modlitwy wszyscy potrzebujemy.

Szczegóły na stronie:

https://rozaniecdogranic.pl/

« wróć do listy wszystkich zapowiedzi wydarzeń