Ogłoszenia duszpasterskie

XX Niedziela w ciągu roku

20 sierpnia 2023, niedziela

W tym tygodniu kończy swoją posługę w zakrystii siostra Żenia. Bardzo dziękujemy za jej wieloletnią troskę o nasze Sanktuarium. Siostra Żenia została skierowana do pracy we Władysławowie, a jej obowiązki przejmie siostra Monika Mackiewicz MChR. Również w tym tygodniu posługę w naszej Parafii rozpocznie ks. Piotr Wróblewski SChr oraz siostra Paulina Ebertowska MChR. Wszystkim w nowych miejscach posługi życzymy błogosławieństwa Bożego.

Jeszcze jutro i we wtorek zapraszamy do Ogrodu Maryi. We wtorek przypada wspomnienie NMP Królowej. Jest to dzień kończący Oktawę Chwały Maryi.

W czwartek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła. Tego dnia swoje imieniny obchodzi brat Jerzy. Dziękujemy za jego modlitwę i pracę w Sanktuarium i życzymy obfitych łask Bożych. Msza św. w intencji brata Jerzego zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 18.30.

W sobotę, w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, zapraszamy na uroczyste Msze św. o godz. 12.00 i 18.30. W ten dzień zapraszamy również na modlitwę różańcową o godzinie 11.30 i o 18.00.

Stowarzyszenie działające przy naszym Duszpasterstwie Akademickim ogłasza nabór dzieci do świetlicy środowiskowej w nowym roku szkolnym. Szczegółowe informacje umieszczone są w gablocie w kruchcie.