Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII Niedziela w ciągu roku

4 września 2022, niedziela

W tym tygodniu pracę w naszym Sanktuarium rozpoczął brat Jerzy Stawarz i swoją praktykę duszpasterską diakon Dominik Bieniek. Życzymy, by posługa w naszej wspólnocie przynosiła błogosławione owoce.

 

Na Mszę św. wotywną o Duchu Świętym zapraszamy w poniedziałek o 18.30.

 

W czwartek przypada Święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na wspólny różaniec o godzinie 11.30  o 18.00. W tym dniu przypada także 90. rocznica powstania Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

 

Rozpoczynamy zapisy do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich. Kandydatów wraz z rodzicami zapraszamy w każdy wtorek września od godziny 18.30 do biura parafialnego. Deklaracje dla kandydatów dostępne są do pobrania na naszym facebooku. Link do pobrania znajduje się także na stronie parafii w zakładce Przygotowanie do Bierzmowania. Dorosłych kandydatów do Sakramentu Bierzmowania prosimy o kontakt w biurze parafialnym.

Trzecioklasistów z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00. Dla nich rozpoczniemy zapisy i przygotowanie do przyjęcia I Komunii świętej.

 

Stowarzyszenie działające przy naszym duszpasterstwie akademickim organizuje nabór dzieci do świetlicy i klubu młodzieżowego. Poszukuje także dodatkowych wychowawców. Szczegóły można znaleźć  na plakatach w gablocie duszpasterstwa.

 

Taca za tydzień przeznaczona będzie na prac remontowe w naszym Sanktuarium