Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela w ciągu roku

28 sierpnia 2022, niedziela

W czwartek, piątek i sobotę zapraszamy do modlitwy przebłagalnej i wynagradzającej. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek po Mszy św. o 12.00 i o godz. 20.00, a o 21.00 będzie jeszcze Msza Święta koncelebrowana przez wszystkich kapłanów.

Na Mszę św. wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa  i Niepokalanemu Sercu Maryi zapraszamy w piątek i sobotę o godz. 12.00.

Zapraszamy także na nabożeństwo uwielbienia „W rytmie Serca” – w piątek, po Mszy św. o godz. 18.30.

Zmiana tajemnic różańca świętego – w sobotę, po Mszy św. o godz. 12.00.

 

Na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny – w niedzielę 4 września o godz. 11.00 – zapraszamy uczniów z rodzicami i nauczycieli. Poświęcimy wówczas tornistry pierwszoklasistów. Zachęcamy, aby starsze dzieci w pierwszy piątek miesiąca przystąpiły do spowiedzi i przyjęły Komunię świętą, aby już od września rozpocząć nabożeństwo 9 Pierwszych Piątków Miesiąca.

Młodzież szkół średnich i przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku w niedzielę 4 września, o godz. 18.00.

 

Po wakacyjnej przerwie, od 1 września, wracamy w dni powszednie do odprawiania Mszy św. o godz. 6.00 i 17.00. Popołudniowy dyżur w konfesjonale będzie się znów rozpoczynał o godz. 15.00.

 

Pracę w naszym Sanktuarium rozpoczyna ks. Krzysztof Zubek SChr. Życzymy ks. Krzysztofowi wielu łask i entuzjazmu w podjęciu nowych obowiązków i polecamy Go opiece  Serca Jezusowego.

 

Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.