Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela w ciagu roku

19 lipca 2020, niedziela

1. Bractwo św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem
we wtorek o godz. 18.30.

2. Zespół dziecięco-młodzieżowy Serduszka ogłasza nabór w swoje szeregi. Zainte-resowanych zapraszamy na warsztaty muzyczne w dniach od 24 do 28 sierpnia. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze parafialnym do 20 sierpnia. 

3. Ognisko Pracy Pozaszkolnej działające przy naszej parafii zaprasza dzieci i mło-dzież do skorzystania z naszych propozycji. Jest to nauka języka angielskiego, spotkania teatralne – prowadzone przez aktorkę Panią Annę Gielarowską oraz katecheza z dobrym pasterzem dla dzieci i ich rodziców, którzy chcą bardziej świadomie przeżywać swoją wiarę i prowadzić swoje dzieci do Chrystusa. Zapisy na te wszystkie inicjatywy do 5 września. Szczegóły w biurze parafialnym.

4. W sobotę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców
i podróżujących. Po Mszach św. o godz. 9.00, 12.00 i 18.30 pobłogosławimy nowe pojazdy. Zachęcamy także do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą.

5. Uroczystości odpustowe ku czci św. Jakuba odbędą się w szczecińskiej katedrze w sobotę. O godz. 17.15 rozpoczną się nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Metropolity. Jarmark Jakubowy w tym roku jest odwołany.

6. Przepraszamy za nieporządek w kościele. Prace przy stawianiu rusztowań nie powinny już trwać dłużej niż tydzień. Natomiast przez dłuższy czas będą nam rusztowania towarzyszyć i – siłą rzeczy – trochę utrudniać życia. Mamy jednak nadzieję, że wystarczy wszystkim modlącym się w Sanktuarium cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo dziękujemy każdemu, kto dokłada się do prac konserwatorskich.

7. Parafian i Gości polecamy opiece Serce Jezusowego.