Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

13 stycznia 2019, niedziela

1. We wszystkie niedzielę stycznia, po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Dzisiaj o godz. 16.00 kolędować będziemy razem z Serduszkami. A za tydzień na Mszy św. o godz. 15.00 zaśpiewają: Chór Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego pod dyrekcją Ryszarda Handke oraz Chór Słowiki 60 im. Jana Szyrockiego pod dyrekcją Jacka Kraszewskiego. Kolędować przy szopce będzie Zespół Pieśni i Tańca – Szczecinianie.

2. Na Mszę św. z nabożeństwem do św. Michała Archanioła zapraszamy we wtorek o 18.30.

3. Relikwie św. Małgorzaty Marii Alacoque będzie można uczcić w piątek po Mszy św. o godz. 12.00.

4. UWAGA ZMIANA: W sobotę, 19 stycznia, nie odbędzie się w Sanktuarium koncert kolędowy w wykonaniu dzieci grających na flażoletach. Koncert dedykowany Babciom i Dziadkom został odwołany ze względu na trwajaca żałobę narodowa po tragicznej śmierci pana prezydenta Pawła Adamowicza. 

5. Przed nami ostatnie dni kolędy. W dni powszednie kolędowanie zaczynamy od godz. 17.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00.

Program kolędy na najbliższe dni:

Niedziela (13 stycznia): ul. Kusocińskiego, ul. Sowińskiego

Poniedziałek (14 stycznia): ul. Potulicka 21-40

Wtorek (15 stycznia): ul. Potulicka 5-20C i 53-63

Środa (16 stycznia): ul. Lewandowskiego, ul. Potulicka 20D,E,F,G

6. Osoby pominięte albo nieobecne podczas kolędy, które chciałyby przyjąć duszpasterzy, prosimy w najbliższym tygodniu o indywidualne zgłoszenia. W niedzielę za dwa tygodnie, 27 stycznia, ks. proboszcz przedstawi sprawozdania z tegorocznej kolędy i zapozna Parafian z nieco zmienioną formą odwiedzin kolędowych, które wprowadzimy za rok.

7. Parafianom i Gościom życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.