Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2018, niedziela
  1. We wszystkie niedziele stycznia, w ramach wieczornego nabożeństwa o godz. 17.00, zapraszamy do wspólnego kolędowania przy żłóbku. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grających na instrumentach muzycznych, wszystkich, którzy chcą pielęgnować polskie tradycje wspólnego kolędowania. A kolędowanie przy żłóbku to nie tylko świąteczna obrzędowość, ale i wyznanie wiary. Chcemy – jak Mędrcy ze Wschodu – pokłonić się Jezusowi, a śpiewem i modlitwą uznać
    w Nim naszego Boga i Pana.  

2. W intencji Ojczyzny będziemy się modlili w środę na Mszy św. wieczornej.

3. W sobotę zapraszamy do Sanktuarium na koncert kolędowy w wykonaniu dzieci grających na flażoletach. Koncert dedykowanyBabciom i Dziadkom rozpocznie sie o godz. 10.30.

4. Najbliższa niedziela, 14 stycznia, obchodzona jest jako Światowy Dzień Migranta Uchodźcy.Tego dnia chcemy pomodlić się za Polaków mieszkających na stałe lub przebywających czasowo za granicą.W ich intencji oraz w intencji ich rodzin pozostałych w kraju odprawimy uroczystą Mszę św. o godz. 9.30.

5. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin. W dni powszednie kolędowanie zaczynamy od godz. 17.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00. Porządek kolędy został umieszczony w kruchcie i na stronie internetowej parafii.

6. Parafianom i Gościom życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.