Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela w ciągu roku

11 lipca 2021, niedziela

W lipcu i w sierpniu – w dni powszednie – nie ma Mszy św. o godz. 6.00 i 17.00. Także biuro parafialne pracuje w wakacyjnym, zmniejszonym wymiarze, a popołudniowy dyżur w konfesjonale rozpoczyna się o godz. 16.30.

We wtorek, 13 lipca, w Dzień Fatimski, zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 11.30 i na Mszę św. o godz. 12.00 z procesją ku czci NMP Fatimskiej.

W piątek, 16 lipca, Kościół czci Matkę Bożą z Góry Karmel. O godz. 11.30 odmówimy różaniec, o 12.00 odprawimy Mszę św. ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którzy noszą szkaplerz karmelitański. Z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00, pomodlimy się Litanią do św. Małgorzaty Marii Alacoque.

 

Informujemy, że w tym roku po raz 37. wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.

W następną niedzielę będziemy gościli zespół śpiewaków ADG (skrót pochodzący z wezwania Ad Dei Gloriam, co znaczy: na chwałę Bożą) z salezjańskiej parafii pw. św. Jana Chrzciciela z Mińska na Białorusi. Zaśpiewają podczas każdej Mszy św. Można będzie nabyć wydane przez nich płyty. Więcej informacji na stronie internetowej ad-dei-gloriam.com

Naszym Parafianom i Gościom niech każdego dnia towarzyszy błogosławieństwo Bożego Serca.