Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela w ciągu roku

16 września 2018, niedziela

1. Bractwo św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem we wtorek o godz. 18.30.

2. Osoby dorosłe, które chciałyby przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy do biura parafialnego.

3. 19 października na Jasną Górę zjeżdżają się pielgrzymi z parafii prowadzonych przez chrystusowców w kraju i za granicą. Modlą się w intencji Ojczyzny, polskich emigrantów i ich duszpasterzy. W tym roku dziękują także za stulecie niepodległości i za polskiego Papieża (16 października minie 40 lat od wyboru Karola Wojtyły). Zachęcamy do wspólne-go pielgrzymowania. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

4. W Sanktuarium trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez przedstawicieli Drogi Neokatechumenalnej. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, lepiej ją zrozumieć i pokochać, zapraszamy we wtorek i piątki po Mszy św. o godz. 18.30.

 

5. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa sakramentalne chcące pogłębić swoją wiarę oraz dążyć do Boga w jedności ze swoim współmałżonkiem. Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 września, w piątek, o godz. 19.00 w salce Serduszek.

6. Informujemy, że na Mszy św. w ostatni wtorek września nie będzie ks. Andrzeja Trojanowskiego SChr, który prowadzi rekolekcje w Stanach Zjednoczonych.

7. Parafian i przyjaciół Sanktuarium polecamy czułej opiece Serca Jezusowego.