Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela w ciągu roku

17 czerwca 2018, niedziela

Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w niedziele o godz. 17.00 i w dni powszednie o godz. 11.30 i 18.00.

Bractwo św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem we wtorek o godz. 18.30.

Młodzież szkół średnich, gimnazjalnych i 7 klas szkół podstawowych  ks. Michał zaprasza na Mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny w Oratorium Akademickim, w środę, o godz. 17:30 (ul. Bogurodzicy 3)

Informacje i zapisy na przygotowanie do bierzmowania w przyszłym roku. Młodzież od klas 7 zapraszamy w okresie wakacyjnym do biura parafialnego razem z rodzicami.

Parafia organizuje  wyjazd dla młodzieży na "Górę Tabor", czyli na spotkanie młodych z parafii prowadzonych przez chrystusowców.  Cztery dni pod namiotami na terenie domu zakonnego w Mórkowie niedaleko Leszna. W programie ciekawe konferencje, koncerty, modlitwa, nabożeństwa uwielbienia. Termin wyjazdu: 25-29 czerwca. Szczegółowe informacje w zakrystii i biurze parafialnym.
 
Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja, która będzie transmitowana w Telewizji TRWAM. Odbędzie się ona w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie. Następnie od godz. 21.30 na antenie Radia Maryja będzie transmitowany ze Szczecina program „Rozmowy Niedokończone” na temat „Przez Maryję do zwycięstwa”.

W imieniu Ks. Prałata zapraszamy do bazyliki św. Jana Chrzciciela na odpust w następną niedzielę o godz. 12.00.
 
W sklepiku jest do nabycia nowy numer „Miłujcie się” z licznymi artykułami pogłębiającymi naszą wiarę.
 
Parafian i Gości polecamy opiece Serca Jezusowego. Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.