Ogłoszenia duszpasterskie

X Niedziela w ciagu roku

10 czerwca 2018, niedziela

1. Dzisiaj, od godz. 10.00 do 18.00 trwa festyn rodzinny „U Pana Boga w Sercu” – plenerowa zabawa dla starszych i młodszych zorganizowana przez naszych studentów w Parku Andersa. Serdecznie zapraszamy.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości ku czci Serca Jezusowego i w duchu miłości do Boga wzięli udział w procesji i Mszy św. odpustowej.

3. Na nabożeństwa do Serca Jezusowego (odprawiane do końca czerwca) zapraszamy w niedziele o godz. 17.00 i w dni powęszenie o godz. 11.30 i 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo – z racji festynu –zostanie odprawione w parku o godz. 17.30.

 

4. W środę – w dzień fatimski – zapraszamy do wspólnej modlitwy maryjnej. O godz. 11.30 – różaniec z Litanią do Serca Jezusowego, o godz. 12.00 – Msza św. z procesją.

5. Św. Małgorzatę Marię Alacoque, w znaku jej relikwii, uczcimy w piątek po Mszy św. południowej.

6. W ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego w Szczecinie w naszym Sanktuarium odbędzie się koncert, w którym udział weźmie chór Coro con brio z Berlina oraz szczecińskie chóry: Echo Fatimy i nasz chór parafialny Pax Christi. Koncert w najbliższą sobotę, 16 czerwca, o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

7. Parafia organizuje  wyjazd dla młodzieży na "Górę Tabor", czyli na spotkanie młodych z parafii prowadzonych przez chrystusowców.  Cztery dni pod namiotami na terenie domu zakonnego w Mórkowie niedaleko Leszna. W programie ciekawe konferencje, koncerty, modlitwa, nabożeństwa uwielbienia. Termin wyjazdu: 25-29 czerwca. Szczegółowe informacje w zakrystii i biurze parafialnym.

8. Parafian i Gości polecamy opiece Serca Jezusowego. Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.