Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

6 maja 2018, niedziela

1. W niedziele Okresu Wielkanocnego na godz. 17.00 zapraszamy na Drogę Światła. W ramach tego nabożeństwa odmówimy także Litanię do Matki Bożej.

2. Dzisiaj, o godz. 19.00, w cyklu Musica in fermata - śladami mistrza Barnima Grueneberga, zapraszamy na koncert zespołu Serve Bone, który współtworzą studenci Akademii Sztuki w Szczecinie. Usłyszymy utwory wokalne i organowe.

3. Na majowe nabożeństwa w dni powszednie zapraszamy o godz. 11.30 i 18.00. Matce Bożej polecamy sprawy Ojczyzny, dziękując za setną rocznicę odzyskania niepodległości.

4. Na Mszę św. wotywną o Duchu Świętym zapraszamy w poniedziałek o godz. 18.30, a po Mszy - na nabożeństwo uwielbienia prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym.

5. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów zapraszamy do udziału we wspólnej wyprawy na Lednicę, 2 i 3 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii, biurze parafialnym i u ks. Michała.

6. Szczecinianin, kl. Michał Armarys SChr, otrzyma w tym roku święcenia diakonatu. Parafia organizuje wyjazd do Poznania na tę uroczystość. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii, biurze parafialnym i u ks. Pawła.

7. W najbliższy piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W dni powszednie przyzywać Ducha Pocieszyciela będziemy w ramach nabożeństw majowych o godz. 11.30 i 18.00, a w niedzielę o godz. 19.00.

8. W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.